Ogromnie wszystkim dziękuję za obecność, wsparcie, rozmowę. To był niesamowity i wyjątkowy wieczór, którego nigdy nie zapomnę.
O czym rozmawialiśmy? O mojej nowej książce „O głos od sukcesu” – znajdziesz ją pod tym linkiem.
—
Książka, premiera, debiut, autorka, Małgorzata MARGO Komońska, mowa lidera, wieczór autorski, Warszawa, głos, prezentacja, wystąpienia publiczne, trener głosu i strateg wypowiedzi


